Tłumaczenie stron internetowych

Od czasu założenia firmy wykonaliśmy wiele stron wielojęzycznych. Zazwyczaj Klienci dostarczają nam treść na stronę przygotowaną wyłącznie w języku polskim, zlecając także jej przetłumaczenie. Dlatego od wielu lat współpracujemy ze sprawdzonymi  tłumaczami języków obcych, w tym z tłumaczami przysięgłymi.

Z uwagi na atrakcyjne ceny, spotkaliśmy się z niespodziewanym zainteresowaniem ze strony osób zlecających wyłącznie tłumaczenia treści, bez dodatkowych usług informatycznych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się tłumaczenia tekstów specjalistycznych, także instrukcji i opracowań naukowych. Dlatego też tłumaczenia na stałe znalazły się w naszej ofercie.

Proponujemy Państwu tłumaczenia z języka obcego na polski i z polskiego na język obcy; istnieje też możliwość dokonania tłumaczeń z języka obcego na język obcy.
Nasze usługi cechują się najwyższą jakością dzięki współpracy z ponad 80 wykwalifikowanymi tłumaczami: pisemnymi, ustnymi i przysięgłymi o najróżniejszej specjalizacji. Są wśród nich historycy, prawnicy, technicy, lingwiści czy inżynierowie. Na życzenie teksty weryfikują native speakerzy.

Najczęściej wybierane języki do przetłumaczenia

  • angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, czeski, rumuński, słowacki,
  • bułgarski, hiszpański, szwedzki, łotewski, litewski, holenderski,
  • ukraiński, białoruski, chorwacki, norweski, duński, węgierski,
  • niderlandzki, włoski, portugalski, serbski, bośniacki, słoweński,
  • grecki, fiński, estoński, turecki, łacina, hebrajski, arabski, chiński,
  • japoński, hindi, koreański, wietnamski, mongolski, perski, ormiański.
Tłumaczenie stron

Cennik tłumaczenia pisemnego

angielski, niemiecki49,00 zł netto
rosyjski, francuski, hiszpański, włoski, rumuński, słoweński, bułgarski, portugalski59,00 zł netto
czeski, słowacki, ukraiński, białoruski, holenderski79,00 zł netto
szwedzki, węgierski, chorwacki, duński, litewski, łotewski, niderlandzki, serbski, bośniacki, grecki, macedoński89,00 zł netto
fiński, norweski, estoński99,00 zł netto
turecki, łacina, hebrajski, arabski, chiński, japoński, hindi, koreański, perski, wietnamski, mongolski, ormiańskiod 189 zł netto
zadaj pytanie

Za jednostkę obliczeniową tłumaczenia pisemnego przyjmujemy stronę zawierającą 1200 znaków. Jest to około 1/2 strony A4 maszynopisu – zapisanej standardową czcionką. Minimalne zamówienie obejmuje trzy strony obliczeniowe. Każdą następną stronę liczymy z dokładnością do jednej strony. Tłumaczenie z języka obcego na język polski + 25%. Tłumaczenie z języka obcego na język obcy + 50%.

Pozostałe języki azjatyckie i afrykańskie są wyceniane indywidualnie
Zapytaj o ofertę