O firmie

Firma bbSoft WebDesign istnieje nieprzerwanie od 2004 roku, zajmując się świadczeniem usług informatycznych. Od początku działalności zajmujemy się projektowaniem stron internetowych, a także promocją stron w sieci Internet. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam zaoferować usługi najwyższej jakości, zgodne z najnowszymi technologiami oraz panującymi na rynku trendami.
Przez ten czas zmieniały się nie tylko zasady segregowania stron, ale także trendy w tworzeniu serwisów. Mieliśmy okazję wszystkie te zmiany śledzić, analizować i stosować się do nich, dla dobra naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wprowadziliśmy jako pierwsi wiele kompleksowych ofert oraz koncepcji.

Aktualnie nasza główna działalność koncentruje się na:

  • pozycjonowaniu stron internetowych (działania SEO) w wyszukiwarce google.pl oraz bing.com,
  • prowadzeniu kampanii reklamowych Google Ads (działania PPC),
  • projektowaniu stron www,
  • wdrażaniu stron opartych o proste systemy do zarządzania treścią w stylu WordPress,
  • audycie stron internetowych,
  • tłumaczeniach treści na ponad 40 języków,
  • outsourcingu informatycznym,
  • pomocy technicznej.

Nasze wieloletnie doświadczenie i poważne podejście do każdego zlecenia pozwala nam zaoferować Państwu usługi na bardzo wysokim poziomie, w kilku wariantach dostosowanych do potrzeb i możliwości zarówno dużych firm, jak i mikroprzedsiębiorstw. Jednocześnie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje w zakresie kosztów oraz zasad współpracy, oczywiście z uwzględnieniem racjonalności tych propozycji. Funkcjonujemy na rynku tak długo, dlatego że dbamy o jakość świadczonych usług, ich skuteczność i zadowolenie naszych Klientów, dlatego też nie możemy przyjąć propozycji, które nie dawałyby (lub znacznie ograniczały) szans na skuteczne świadczenie usługi.
Nie pracujemy w „szarej strefie” i nie konkurujemy z freelancerami.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i propozycje. Prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie lub e-mail.

Zapraszamy do współpracy.