Wdrożenie systemu WordPress i zaprojektowanie strony internetowej

Nasze usługi kierujemy do firm i instytucji, które chcą z jak najlepszej strony zaprezentować się w sieci Internet i przedstawić swoje produkty lub usługi. Korzyści wynikające z posiadania profesjonalnie wykonanej strony są niewymierne. Opracowane przez nas serwisy są zgodne z najnowszymi trendami panującymi w sieci Internet zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym, ułatwiając późniejsze pozycjonowanie. Jest to o tyle istotne, że nawet najlepsza oferta nie przyniesie spodziewanych korzyści, jeśli nie dotrze do adresatów.

WordPressWordPressWordPress

Zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest projektowanie i wykonanie strony internetowej na podstawie wybranego projektu wstępnego. Obecnie posiadamy około 400 takich projektów. Stanowią one bazę dla przygotowania indywidualnej strony www – są pomocne w określeniu oczekiwań Klientów. Wykonane realizacje są unikalne, gdyż wybrany projekt graficzny przerabiamy i dostosowujemy do wymagań, co gwarantuje oryginalność i niepowtarzalność wykonanych przez nas realizacji. W skład wykonanej strony internetowej może wchodzić implementacja systemu do zarządzania treścią na poszczególnych podstronach (systemu CMS) oraz zamieszczenie dynamicznego formularza kontaktowego lub ofertowego. Na stronie zamieszczamy dowolną ilość zdjęć lub innych plików graficznych z możliwością ich powiększenia poprzez atrakcyjny system wizualny.

WordPress

Wdrożenie strony WordPress opartej o system do zarządzania treścią.

Ze względu na duże zainteresowanie prostym w obsłudze systemem zarządzania treścią – WordPress zajmujemy się także wdrażaniem takiego systemu. W ramach usługi na wskazanym przez Państwa serwerze (hostingu) i pod wskazanym adresem (domenie) możemy uruchomić stronę internetową, którą będziecie Państwo mogli następnie samodzielnie zarządzać: dodając kolejne strony, zmieniając treść, grafikę, modyfikując – w pewnym zakresie – elementy programistyczne.

Jest to idealny system zarówno wtedy, gdy Państwa oferta często się zmienia, jak i wtedy, gdy chcecie wzbogacić stronę blogiem, aby na bieżąco informować swoich klientów, kontrahentów czy po prostu internautów o nowościach związanych np. z Waszą działalnością czy też o rynku, na którym działacie.

Wykonanie tłumaczenia strony na dowolny wybrany język

Państwa strona internetowa może być wielojęzyczna. Współpracujemy z profesjonalnymi biurami tłumaczeń oraz tłumaczami przysięgłymi, specjalizującymi się w przekładach tekstu na ponad 40 języków. Zamówiona u nas strona internetowa może zawierać system do obsługi wielojęzycznej, a przesłany tekst może zostać przetłumaczony na wybrane języki m.in.: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, czeski, rumuński, słowacki, bułgarski, hiszpański, szwedzki, łotewski, litewski, holenderski, ukraiński, białoruski, chorwacki, norweski, duński, węgierski, niderlandzki, włoski, portugalski, serbski, bośniacki, słoweński, grecki, fiński, estoński. Szczegóły na Tłumaczenia stron.

Hosting w dużym Data Center

Klienci, którym wykonaliśmy stronę internetową mogą skorzystać z nieodpłatnego hostingu przez okres 3 miesięcy, w ramach konta Biznes Serwer 1 GB – na którym może zostać założona dowolna ilość kont poczty elektronicznej, baz SQL oraz może zostać podpięta dowolna ilość własnych domen.

Klienci współpracujący z nami w ramach pozycjonowania otrzymają hosting za darmo przez czas obowiązywania umowy.

Domena internetowa

Wraz z usługą hostingu dajemy domenę internetową w nazwie serwera za darmo (… .ewroc.pl). Także w razie potrzeby pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z rejestracją domeny własnej, o dowolnej wybranej przez Klienta nazwie z końcówką .PL, .COM.PL, .NET.PL, WROCLAW.PL lub inną wolną.

Pozycjonowanie strony

Klienci, którym wykonaliśmy stronę www – w ramach kompleksowej oferty – mogą liczyć także na jej pozycjonowanie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wiemy jak ważna jest odnajdywalność firmy w sieci.

Opieka administracyjna / informatyczna WordPress

WordPressWordPress to bardzo dynamiczny system. Codziennie powstają nowe wtyczki a istniejące są aktualizowane. Utrzymanie bieżącej wersji silnika WordPress oraz zainstalowanych wtyczek i dodatków oraz szablonów to podstawa bezpieczeństwa. Aktualizacje wprowadzają nowe funkcje i usprawnienia, ale także są po to aby łatać dziury i zabezpieczać system przed atakami.

Instalacja i konfiguracja systemu WordPress (OnePane/Blog)
Konfiguracja systemu, podpięcie podstawowych wtyczek oraz instalacja kilku najpopularniejszych szablonów graficznych. System gotowy do użytku oraz do wprowadzenia za pomocą systemu CMS treści i zdjęć. 
W tamach usługi uruchomienia dokonujemy także zgłoszenia nowej strony do wyszukiwarek Google.pl i Bing.pl
Szczegóły i zamówienie na stronie:  https://bb24.pl/strony-wordpress/

990 zł netto 
jednorazowo 
Obsługa informatyczna systemu WordPress
Zamów ofertę

W ramach naszej usługi opieki nad systemem WordPress proponujemy:

 • cykliczne aktualizacje silnika WordPress,
 • optymalizacja WordPress,
 • cykliczne aktualizacje wtyczek,
 • optymalizacja wtyczek,
 • aktualizacja baz i monitoring bezpieczeństwa,
 • monitoring poprawności działania,
 • * cykliczny backup systemu WordPress, 
 • * cykliczny backup bazy MySQL, 
  (* jeśli otrzymamy dostęp do serwera na którym umieszczony jest system WordPress)
 • cykliczna aktualizacja wtyczek i baz antywirusowych,

Jednorazowo na start instalacja / optymalizacja:

 • optymalizacja i konfiguracja wtyczki SEO,
 • instalacja wtyczek antywirusowych, antymalware,
 • instalacja wtyczek przyspieszających działanie systemu nawet do 450%,
 • instalacja wtyczek zabezpieczających panel logowania,
 • jeśli strona jest pozycjonowana – audyt SEO, audyt jakościowy, analiza fraz i analiza branży,
Obsługa informatyczna systemu WordPress
Zamów ofertę

W Opieka informatyczna nad systemem WordPress:
Stała współpraca na umowę (okres wypowiedzenia 1 mc) 
Szczegóły i zamówienie na stronie:  https://bb24.pl/strony-wordpress/


Hosting:

Jeśli zachodzi potrzeba to dodajemy Hosting:

 • Serwer HostingBiznes 1GB – na serwerach https://eWroc.pl,
 • Certyfikat SSL za darmo podpięty do WordPress (o wartości 89 zł),
 • instalacja WordPress i wstępna konfiguracja podstawowych elementów i wtyczek,
Pakiet Hosting w opłacie miesięcznej:
69 zł netto 
miesięcznie 
Pakiet Hosting w opłacie miesięcznej:
(jeśli strona jest przez nas pozycjonowana)
49 zł netto 
miesięcznie