Pozycjonowanie wyników w Google Maps

Pozycjonowanie wyników lokalnych w Google Maps jest coraz ważniejsze dla małych firm lokalnych działających na określonym obszarze polski. Sposobów jest wiele, lecz praktycznie każda firma ma możliwość samodzielnego zarejestrowania się w usłudze Google i stworzenia własnego wpisu lokalnego powiązanego z mapką Google.

Małe zakłady, lokale usługowe lub punkty gastronomiczne czy gabinety lekarskie mają niezwykle skuteczne narzędzie aby trafić do potencjalnego klienta na rynku lokalnym. Sam proces rejestracji jest niezwykle prosty i intuicyjny, lecz jeśli ktoś nie ma na to czasu lub ochoty może zlecić tego typu usługę wyspecjalizowanej firmie informatycznej która stworzy wpis Google Maps, zamieści właściwe opisy i opublikuje zdjęcia prezentujące punkt usługowy lub lokal klienta.

Możliwości jest naprawdę wiele, lecz cel zawsze taki sam, umożliwić potencjalnym klientom odnaleźć swoją firmę w wynikach lokalnych z przypisaną mapką dojazdową. Jeśli wpis jest odpowiednio opracowany, zawiera wartościowe opisy, zdjęcia i jest wizualnie atrakcyjny niewątpliwie umożliwi to pojawienie się takiego wpisu na czołowej stronie wyników wyszukiwarki i zaprezentowanie wpisu lokalnemu klientowi który akurat szuka tego typu usługi czy produktu.


Jesteś zainteresowany pozycjonowaniem strony lub sklepu ?

Zapytaj o ofertę   

Napisz: biuro@bbsoft.pl   lub zadzwoń: 71-355-71-51
Wykonamy za darmo analizę strony i przedstawimy szczegółową ofertę.